2017. április 30., vasárnap

TEA 3D - 2017.04.30. Eredmények

Köszönjük szépen, hogy eljöttetek, gratulálunk az elért eredményekhez.
Reméljük, tetszett a pálya és jól éreztétek magatokat.
Az ebéd minőségéért elnézést kérünk, sajnos nem azt kaptuk,
amit eredetileg rendeltünk...legközelebb, igyekszünk a szokott minőséget hozni.
TEA

------------------------------------------

TEA 3D Verseny - 2017.04.30.
Hely Név Kat Egyesület Pont
1 Király Gábor CUF 278
2 Sümegi Csaba CUF 271
3 Kun Alíz CUF 256- 0mellé
4 Kalácska Zsolt CUF 256 -1mellé
5 Létay Zoltán CUF 252
6 Muczárt József CUF 247
7 Kalász Csaba CUF TEA 242
8 Domoszlai László CUF 241
9 Tejfel Sándor CUF 214
1 Süle István CUF Sen Delta ÍE 272
2 Bognár Zoltán CUF Sen Delta ÍE 224
3 Simán László CUF Sen Zalaegerszeg 210
4 Stuhec Bojan CUF Sen 196
1 Gulyás Erik CUF Ifi Delta ÍE 173
1 Bognár Fanni CUN 211
1 Gellén László HUF NiburSE – Haladás VSE 270
2 Buczkó Péter HUF Hévíz SK 263
3 László Dezső HUF Delta ÍE 259
4 Rajmon Norbert HUF Ring SE 247
5 Simon Zoltán HUF NiburSE – Haladás VSE 246
6 Baranyai Ferenc HUF 243
7 Kele Ferenc HUF Hévíz SK 242
8 Hudop Gyula HUF Hévíz SK 232
9 Szabó Árpád HUF Alsóörsi ÍE 232
10 Erdélyi Attila HUF 221
11 Farkas Gábor HUF 213
12 Vései Attila HUF 206
13 Sebestyén László HUF 204
14 Takács Imre HUF 184
15 Bella Szabolcs HUF 163
1 Barcza Tibor HUF Sen TEA 244 -ua 10-es és 8-as
1 Konkoly László HUF Sen Zalaegerszeg 244 -ua 10-es és 8-as
2 Lángi Péter HUF Sen TEA 218
1 Donázy Imola HUN Nibur SE 98
1 Gabnai Sándor CRB F Bakony ÍE 210
2 Seres Armand CRB F NiburSE – Haladás VSE 209
3 Bencze Zsolt CRB F 184
4 Rácz József CRB F 161
Battyányi Attila CRB F FA
1 Major Krisztián OLF 116
1 Major Katalin OLN 91
1 Gyimóti Szilárd BBF Bakonyjákói IE 243
2 Bakos Krisztán BBF 210
3 Fekete Barna BBF Alsóörsi ÍE 206
4 Dr. Májer Ferenc BBF NiburSE – Haladás VSE 171
1 Keresztes Tibor BBF SEN TEA 204
2 Peter Hermann BBF SEN Marcali Turul ÍE 168
1 Schauermann Soma BBF IFI BISHE 205
1 Schauermann Zoltánné BBN BISHE 195
2 Bulin Andrea BBN Hétdombi IKSE 185
1 Cseh Gyula TRRB F 233
2 Varga Árpád TRRB F Marcali Turul ÍE 216
3 Berényi Péter TRRB F NiburSE – Haladás VSE 215
4 Fábos László TRRB F Marcali Turul ÍE 214
5 Horváth Krisztián TRRB F 212
6 Takács Gergő TRRB F NiburSE – Haladás VSE 209
7 Kalmár Tamás TRRB F BISHE 206
8 Magyar Dániel TRRB F 201
9 Homor Péter TRRB F 197
10 Novák Miklós TRRB F 195
11 Trungel Róbert TRRB F 188
12 Sipos László TRRB F 177
13 Gősi Zsolt TRRB F TEA 158
14 Vörös László TRRB F 156
15 Varga Péter TRRB F Régió Egyesület Körmend 153
16 Szabó Attila TRRB F 148
17 Babos Balázs TRRB F NiburSE – Haladás VSE 145
18 Bányi Sándor TRRB F Lővér SE Sopron 142
19 Csóbor Tibor TRRB F 133
20 Kadlicskó Péter TRRB F 130
21 Dubek Krisztián TRRB F 83
1 Ulrich Ambrus TRRB F SEN 237
2 Laxner Béla TRRB F Sen Eleven ÍE 213
3 Hajdú József TRRB F Sen Bakonyjákói IE 209
4 Simándi Gábor TRRB F SEN Kapos ÍE 196
5 Unger Zoltán TRRB F Sen Eleven ÍE 190
6 Major József TRRB F Sen MISE 170
7 Turi László TRRB F Sen Móri SE ÍE 167
8 Pill Zoltán TRRB F Sen Ásványráró 165
9 Dubek László TRRB F Sen 158
10 Flisar Tomas TRRB F Sen 156
11 Kasza László TRRB F Sen TEA 145
12 Dezső Tibor TRRB F Sen 139
1 Molnárné Tóth Szilvia TRRB N Haladás VSE 227
2 Bányiné Lőrik Lilla TRRB N lővér SE Sopron 133
3 Buczkóné Nagy Nikoletta TRRB N Hévíz SK 127
4 Tóth Dzsenifer TRRB N Régió Egyesület Körmend 110
1 Fekete Balázs PBHB F Fix Pont Íjász 183
2 Szentes Imre PBHB F 173
3 Forgács Zoltán PBHB F Régió Egyesület Körmend 168 5 mellé
4 Pintér Zoltán PBHB F Lővér SE Sopron 152 7 mellé
5 Vági György PBHB F Régió Egyesület Körmend 152
6 Nagy Tibor PBHB F TEA 146
7 Tóth Imre PBHB F 122
8 Vadász György PHHB F Hétdombi IKSE 102
9 Farkas Viktor PBHB F 101
10 Adrian Ashley PBHB F TEA 98
11 Somogyi Márk PBHB F 85
12 Sághi Tamás PBHB F Delta ÍE 55
13 Horváth Dániel PBHB F Szentiváni Szkíta Párducok 44
1 Robits László PBHB F Sen Móri SE ÍE 195
2 Haraga Attila PBHB F Sen Régió Egyesület Körmend 186
3 Marton Imre PBHB F Sen Móri SE ÍE 172
4 Krauszpek János PBHB F Sen Hévíz SK 165
5 Székely Imre PBHB F Sen Várpalota 142
6 Izsák Béla PBHB F Sen 121
7 Tóth József PBHB F Sen 107
8 Csizmazia Péter PBHB F Sen Alsóörsi ÍE 99
9 Farkas Mihály PBHB F TEA 99
1 Kamondi Bence PBHB F Ifi 127
2 Németh Zsombor PBHB F Ifi Cserszegtomaj 92
3 Sághi Dániel PBHB F Ifi Delta ÍE 49
1 Varga Edit PBHB N Kanizsai ÍE 142
2 Izsák Béláné PBHB N 138
3 Budai Ágnes PBHB N Régió Egyesület Körmend 136
4 Rizmayer Zita PBHB N Cserszegtomaj 125
5 Nagy Tiborné PBHB N TEA 123
6 Kapocsi Orsolya PBHB N TEA 111
7 Tóth Eszter PBHB N 61
1 Tóth Emese PBHB N Ifi 114
1 Luka Sándor TRLB F 195
2 Pelyvás Gusztáv TRLB F 188
3 Luka Dániel TRLB F 156
4 Pál Csaba TRLB F 150
5 Kelemen Ferenc TRLB F 144
6 Horváth Zsolt TRLB F MISE 127
1 Schmidt Tibor TRLB F Sen Peytu 166
2 Steiner Lajos TRLB F Sen 124
1 Pálfi Dorián TRLB F Ifi Cserszegtomaj 140
2 Csóbor Benjamin TRLB F Ifi 127
1 Hodács Viola TRLB N NiburSE – Haladás VSE 134
2 Meskó Andrea TRLB N TEA 108
3 Pula Katalin TRLB N MISE 101
4 Németh Mónika TRLB N Cserszegtomaj 81
5 Hamar Orsolya TRLB N 49
6 Törökné Májer Mónika TRLB N Cserszegtomaj 31
1 Sümegi Dalma CU GY 272
Szabó Szebasztián OL GYF Soproni Lővér SE
1 Marton Kristóf TRRB GYF Mór 196
2 Sipos Bálint TRRB GYF 190
3 Bencze Domokos TRRB GYF 157
1 Vadász Emma Villő TRRB GyL Hétdombi IKSE 181
2 Molnár Karolin Ráchel TRRB GYL Cserszegtomaj 118
1 Vass Bálint PBHB GYF 126
2 Baranyai Ferenc ifj. PBHB GYF 117
1 Kovács Fanni PBHB GYL 87
1 Török Hanna TRLB GyL Cserszegtomaj 203
1 Kadlicskó Zalán TRRB mini F 191
1 Erdélyi Hunor PBHB Mini F 154
2 Szilágyi Kristóf PBHB Mini F 123
1 Jenkovszkaja Alisza PBHB mini L Cserszegtomaj 84
2 Vass Imola PBHB mini L 83
1 Benkő Regina TRLB mini L Cserszegtomaj 156

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése